Prezentácia v zahraničí

Rozšírte svoju prezentáciu o 3 ďalšie štáty.

Vďaka službe crosscountry oslovíte efektívne na portáli so súhrnnou návštevnosťou cez 2 milióny užívateľov mesačne nemecké, rakúske a švajčiarske firmy zháňajúce zahraničného dodávateľa.

Prínosy pre Vašu firmu:

  • nové príležitosti pre Vašu firmu
  • oslovíte firmy z Nemecka, Rakúska a Švajčiarska
  • návštevnosť cez 2 milióny užívateľov mesačne
  • kvalifikovaní B2B užívatelia

Zabezpečíme aj Vašu prezentáciu na Slovensku, v Poľsku, alebo Maďarsku. Pre viac informácií kontaktujte svojho regionálneho manažéra, alebo priamo zákaznícky servis Bisnode.

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bisnode spracúva informácie o všetkých podnikateľských subjektoch a k nim nadviazaných subjektoch v Českej a Slovenskej republike, ktoré sa na podnikateľskej činnosti týchto subjektov podieľajú. Jedná sa predovšetkým, nie však výlučne, o verejne prístupné dáta spoločníkov či majiteľov, konateľov, členov štatutárnych a kontrolných orgánov právnických osôb a zverejnené dáta iných podnikateľských subjektov, ktorým bolo pridelené IČO podľa právneho poriadku danej krajiny. Detailné informácie o spracovaní sú verejne k dispozícii na www.bisnode.cz/privacy.